کیسه پرکن تمام اتومات


21

آگوست

کیسه پرکن تمام اتومات ، یکی از انواع کیسه پرکن هاست که بدون نیاز به اپراتور کار پرکردن کیسه ها را انجام میدهد . مکانیزم عملکرد این دستگاه به این شکل است که ابتدا رول هایی که بر روی دستگاه نصب شده است با چرخش خود یک کیسه را از بسته کیسه ها جدا کرده و به جلو میراند ، سپس توسط سیستم های کنترلی یک دستگاه وکیوم کوچک در قسمت بالای سر کیسه قرار گرفته و دهانه کیسه را باز میکند ، بعد از آن دو بازوی فلزی داخل کیسه میگردد و تا دو طرف کیسه قرار میگیرد و کیسه به دو بازو متصل میشود و بعد از آن بازو حرکت کرده و زیر نازل قرار میگیرد ، کلمپ کیسه پرکن کیسه را روی نازل چسبانده و بازو از کیسه جدا میگردد . 

1357867191_274

 

 

 

با توجه به سرعت عمل این سیستم ، سرعت پرکن نیز افزایش یافته و میزان تولید در ساعت قابل افزایش میشود ، در صورتیکه با حضور اپراتور عملا این کار غیرممکن به نظر میرسد . 
قابلیت کار تمام وقت ، پایین آمدن هزینه کارگری ، دقت بالا و موارد دیگر از نکات مثبت استفاده از این سیستم کیسه پرکن تمام اتوماتیک میباشد . 

Certopac_2

در این بخش به معرفی اجمالی دستگاه کیسه پرکن اتومات پرداختیم ، در بخش های آینده توضیحات تخصصی تری ارائه خواهیم کرد ، با ما همراه باشید .

پایان بخش چهارم 

جهت مشاوره و یا سفارش محصول با ما تماس بگیرید 

۰۹۱۱۲۴۴۱۳۷۰

 دسته: آموزش
 تعداد مشاهده: 2060 بار
Call Now Button