فرصت های سرمایه گذاری در صنایع غذایی ، نوشیدنی ، نوشابه ، لبنیات


26

آگوست

در این بخش قصد داریم فرصت های سرمایه گذاری و مشارکت در طرح های تولید صنایع غذایی را معرفی نماییم . این صفحه مدام در حال به روز رسانی می باشد و فرصت های جدید برای سرمایه گذاری به سرمایه گذاران معرفی می گردد .  همچنین سرمایه گذارانی که قصد سرمایه گذاری در صنایع غذایی دارند می توانند سفارش خود را از طریق راه های ارتباطی ارسال نمایند .

صنایع غذایی و آشامیدنی از پرسودترین نوع صنایع در جهان می باشد . امروزه با توجه به کمبود مواد غذایی و رشد جمعیت در جهان به خصوص اقتصاد و جمعیت رو به رشد خاورمیانه ، سرمایه گذاری در این صنعت آینده خوبی را متصور است . وزارت صنعت هر ساله اولویت های سرمایه گذاری را اعلام می نماید و ما در اینجا به تفصیل در خصوص این فرصت ها تحلیل نموده و شما عزیزان را در جریان فرصت های پیش روی صنعت غذایی قرار خواهیم داد . شما بزرگوارن با قراردادن نظرات و پیشنهادات خود در بخش نظرات سایت ما را یاری نمایید .

۱- تولید اسانس غذایی : اسانس های صنایع غذایی از پرکاربردترین مواد اولیه در تولید صنایع غذایی می باشند . پروسه تولید اسانس یک پروسه پیچیده و هزینه بری می باشد و ماشین آلات تولید اسانس عمدتا از خارج کشور تامین می گردد . در عین حال اسانس چون از مواد پایه ای و اولیه در تولید صنایع غذایی می باشد می تواند بازار مناسبی داشته باشد ، اما اگر تازه قصد ورود به تولید را دارید پیشنهاد می شود که ابتدا از تولید اسانس آغاز نکنید ؛ تولید اسانس به تولید کنندگانی که چندین سال در کار تولید صنایع غذایی می باشند پیشنهاد می شود .

۲-دکستروز ، مالتوز ، فروکتوز : از دیگر مواد اولیه صنایع غذایی فروکتوز می باشد . همانند اسانس ، تولید این مواد نیز به تولید کنندگان حال حاضر صنایع غذایی توصیه می گردد اما کسانی که تازه قصد ورود به جمع تولیدکنندگان را دارند توصیه نمی شود .

 

 

 

شماره تماس

۰۹۱۱۲۴۴۱۳۷۰

 تعداد مشاهده: 744 بار
Call Now Button