دستگاه و خط بسته بندی ادویه جات ، فلفل، نمک ، دارچین ، زردچوبه و…


1

مارس

ادویه جات بخش مهم صنایع غذایی محسوب می شود و دایره وسیع و متنوعی را در برمی گیرد از نمک و فلفل گرفته تا کاری و طعم دهنده های ترکیبی  . صنعت بسته بندی ادویه جات ، با هزینه پایین و ریسک کم سود مناسبی دارد .  هزینه راه اندازی خط تولید بسته بندی ادویه جات بسیار پایین می باشد و از صنایع کم هزینه محسوب می شود ، در عین حال بازار مصرف مناسبی در داخل و خارج از کشور دارد و تنوع زیادی هم دارا می باشد  . هزینه راه اندازی یک خط تولید بسته بندی ادویه که شامل یک یا دو دستگاه می باشد از ده میلیون تومان شروع شده و بسته به ظرفیت تولید و تنوع در بسته بندی قیمت بالاتر می رود .

یک نوع متداول بسته بندی ، بسته بندی در قوطی پلاستیکی می باشد . قوطی می تواند شکل های مختلفی داشته باشد ؛ از قوطی های نمک پاش گرفته تا ابعاد بزرگتر و قوطی های فلزی تا شیشه ای و پلاستیکی .نوع دیگر بسته بندی ، بسته بندی روکش نایلونی می باشد . بسته بندی ادویه در پاکت ، کارتن پلاست ، بسته بندی ساندیسی ، بسته های کوچک مقوایی و … از انواع دیگر بسته بندی می باشد  .

ایجاد طراحی های جدید در بسته ها و طرح ها و رنگ آمیزی های جذاب جهت جذب مشتری و افزایش فروش محصول بسیار مناسب است . دستگاههای مختلفی جهت بسته بندی در طرح های مختلف موجود می باشد که می توانید جهت مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

دستگاه موجود نمی باشد لطفا تماس نگیرید .

 تعداد مشاهده: 1693 بار
Call Now Button