خط تولید کنسانتره آب میوه ، رانی و آبمیوه پالپ دار


28

آوریل

کنسانتره میوه به معنی عصاره و چکیده میوه می باشد . تولید صرفا کنسانتره میوه می تواند ماده اولیه بالادستی برای تولید آب میوه تلقی شود و خود این محصول به صورت جدا به فروش می رسد . همچنین میتوان در همان واحد صنعتی اقدام به تولید آبمیوه کرد . با توجه به نیاز روزافزون در داخل و خارج کشور به انواع نوشیدنی های مغذی و حاوی ویتامین ، از لحاظ بازار سنجی برای فروش محصول ، آینده خوبی پیش بینی می شود . کنسانتره های میوه انواع مختلفی دارند : کنسانتره آناناس ، کنسانتره پرتغال ، کنسانتره انار ، کنسانتره سیب ، کنسانتره هلو و …  .

بازار سنجی پیش از تولید

قبل از اینکه هر نوع اقدامی جهت تولید کنسانتره میوه انجام دهید ، ابتدا بازار مصرف محصول را دقیقا شناسایی کرده و طبق برآورد بازار اقدام به تولید محصول نمایید . مشورت با یک مشاور اقتصادی خوب ، ایجاد یک تیم بازاریابی و بازرگانی قوی ، مشورت با مشاورین صادراتی و تقاضای همکاری با اتاق بازرگانی استان محل اجرای طرح ، از اقداماتی می باشد که قبل از شروع پروژه بهتر است که انجام دهید .

تهیه طرح توجیهی جهت راه اندازی خط تولید کنسانتره آبمیوه 

قبل از شروع به هر طرحی ابتدا باید یک طرح توجیهی برای آن آماده کرد . طرح توجیهی خط تولید کنسانتره آبمیوه باید شامل تمامی مراحل از صفر تا صد پروژه را در بر بگیرد ؛ نظیر ظرفیت تولید ، مساحت طرح و سالن ها ، اختصاص فضا ، نیروی انسانی ، سرمایه کل و سرمایه در گردش و سایر مسائل مالی طرح ، مباحث فنی و قیمت ماشین آلات ، تاسیسات کارخانه ، سوله و ابعاد سوله ، محوطه و مساحت طرح و محوطه سازی و ….

تهیه فضای لازم جهت راه اندازی طرح تولید کنسانتره آبمیوه و انتخاب پیمانکار جهت ساخت سوله و انبار و محوطه و ساختمان ها

در این مرحله فضای مورد نیاز ، زمین ، ساختمان و ابنیه ، سوله و …. را بررسی کرده و اقدامات اجرایی را آغاز خواهید کرد . تمامی مراحل انجام این کار در طرح توجیهی آمده است .

مجوز و سایر اقدامات اداری برای راه اندازی خط تولید کنسانتره آبمیوه

با رجوع به اداره صنعت معدن منطقه مورد اجرای طرح اقدام به اخذ مجوز و سایر اقدامات اداری نمایید .

 

جهت سفارش خط تولید تماس بگیرید .

۰۹۱۱۲۴۴۱۳۷۰

۰۹۰۵۹۱۸۱۴۵۱

 تعداد مشاهده: 1821 بار
Call Now Button