خط تولید و بسته بندی روغن زیتون


25

آگوست

روغن زیتون از جمله مفیدترین روغن ها برای بدن است و حاوی چربی های غیر اشباع و سالم برای بدن می باشد . روغن زیتون از گذشته مورد استفاده انسان بوده است و با پیشرفت تکنولوژی روش استحصال روغن زیتون از میوه زیتون تغییر یافته است  . ورود ماشین آلات جدید با بازدهی بالا و سیستم های بسته بندی متفاوت ، صنعت روغن زیتون را متحول کرده است . در حال حاضر در بسیاری از کشورهای اروپایی روغن زیتون در سبد اصلی غذایی خانوار جای دارد .

ایجاد یک طرح توجیهی برای تولید روغن زیتون 

برای راه اندازی یک خط کامل تولید روغن زیتون ، به یک طرح توجیهی مناسب نیاز دارید ؛ طرحی که شامل تمامی جوانب از جمله میزان سرمایه ، ماشین الات ، تعداد نفرات شاغل ، محاسبات مالی ، بازارسنجی و … باشد  .

خط تولید روغن زیتون 

بعد از چیده شدن زیتون ، محصول به محل کارخانه منتقل می گردد ، سپس زیتون وارد بخش سورت شده و بعد شستشو داده می شود . سپس توسط سیستم انتقال به دستگاه له کن منتقل شده و بعد از له شدن خمیر زیتون جدا می گردد . سپس توسط دستگاه میکسر یکنواخت می گردد . در این مرحله توسط فیلترهای خاص روغن زیتون از خمیر زیتون جدا می شود . در این مرحله روغن زیتون پس از چند مرحله فیلتراسیون بدست می آید ، بعد از این نوبت به بسته بندی می رسد . سیستم شستشو ابتدا بطری ها را شستشو می دهد و سپس با دستگاه پرکن بطری های روغن زیتون پر می شود . در نهایت درب و لیبل قرار داده می شود و اکنون روغن زیتون بسته بندی شده آماده ورود به بازار است .

بازار سنجی 

با توجه به استقبال مردم از روغن های سالم با چربی های کم ، و تاثیر این نوع روغن ها بر سلامت مردم ؛ روغن زیتون بازار مناسبی ارزیابی می شود .

 

جهت مشاوره و یا خرید ماشین آلات خط تولید زیتون تماس بگیرید 

۰۹۰۵۹۱۸۱۴۵۱

۰۹۱۱۲۴۴۱۳۷۰

 تعداد مشاهده: 807 بار
Call Now Button