خط تولید نوشیدنی آب زرشک


17

جولای

زرشک دارای فوائد زیادی می باشد که در تنظیم فشار خون و چربی خون گرفته تا سلامتی کبد از خواص زرشک می باشد . برای ایجاد خط تولید آب زرشک طبیعی و یا کنسانتره زرشک باید مراحل زیر انجام شود .

 

بازارسنجی پیش از تولید نوشیدنی آب زرشک 

پیش از آنکه اقدام به تولید نوشیدنی زرشک کنید ، باید ابتدا یک بازخوردی از بازار فروش این محصول داشته باشید . اگر آب زرشک طبیعی باشد و دارای کیفیت مناسبی باشد ، می توان با تکیه به کیفیت آن بازار فروش مناسبی ایجاد نمود .

تهیه طرح توجیهی خط تولید نوشیدنی زرشک

ایجاد یک طرح توجیهی مناسب برای ارائه به بانک و یا برای بهبود کار خودتان ، از دیگر مواردی است که باید لحاظ شود . یک طرح توجیهی باید شامل موارد مختلفی از نسبت هزینه و درآمد گرفته تا قیمت و نوع ماشین آلات مورد استفاده و فضا و محیط مکانی که می خواهید طرح را در آن اجرا کنید باشد .

ساخت و تجهیز کارگاه و تاسیسات و انتخاب پیمانکار جهت ساخت سوله

در مرحله بعد ، زمان انتخاب پیمانکار مناسب جهت ساخت سوله می باشد . ساخت سوله باید شرایط بهداشتی و محیطی لازم رعایت شود و اگر طرح تولید نوشیدنی زرشک باشد بهتر است که به منابع تامین مواد اولیه توجه شود .

مجوز و سایر اقدامات اداری برای راه اندازی خط تولید نوشیدنی زرشک

از سازمان غذا و دارو و سازمان صنعت باید مجوز و تاییدیه تهیه نمایید .

ماشین آلات خط تولید آب زرشک

در ابتدای خط محصول زرشک وارد کارخانه شده و در مخازن پخت همراه با آب جوشانده می شود .سپس محصول حاصل شده سرد شده و در مخزن ثانویه ذخیره می شود . پس از آن توسط سیستم انتقال به دستگاه پرکن منتقل شده و مراحل بسته بندی و شیرینگ انجام می گردد .

مرحله انبار کردن محصول نوشیدنی آب زرشک

باید یک انبار که مساحت آن بسته به ظرفیت تولیدتان دارد در کنار سالن تولید ایجاد شود . انبار باید دارای شرایط محیطی مناسب جهت نگهداری آب بسته بندی شده باشد  .

 

بازاریابی پس از تولید نوشیدنی آب زرشک

در این مرحله برای محصول آب زرشک تولید شده باید بازاریابی و فروش انجام شود .اگر در ابتدای کار بازارسنجی مناسبی انجام شده باشد و بازار هدف مشخص بوده و خریداران تضمین شده باشند ، کار سختی در پیش ندارید . همچنین با اخذ نمایندگی در شهرستانها و همکاری با شرکت های پخش می توانید بازار های خود را گسترش دهید .

 

مشتریان ما 

در طول بیش از دو دهه فعالیت ما در حوزه صنایع نوشیدنی ، با شرکت های بسیاری در زمینه ساخت ماشین آلات و راه اندازی خط تولید همکاری داشته ایم . شرکت خوشگوار ، زمزم ، سن ایچ ، تکدانه و بسیاری از برندهای مطرح کشور  . همچنین صادرات به چندین کشور از جمله گرجستان ، عراق ، ارمنستان ، افغانستان و…

 

جهت مشاوره و یا سفارش خط تولید نوشیدنی آب زرشک تماس بگیرید

۰۹۱۱۲۴۴۱۳۷۰

۰۹۰۵۹۱۸۱۴۵۱

 تعداد مشاهده: 800 بار
Call Now Button