فروش خط تولید نوشابه و نوشیدنی انرژی زا


2

اکتبر

تولید نوشابه انرژی زا امروزه به یک صنعت بسیار سود آور در صنایع غذایی تبدیل شده است . تا چند سال گذشته چیزی به عنوان نوشیدنی انرژی زا وجود نداشت ، اما امروزه کمتر کسی است که نام این نوع نوشیدنی را نشنیده باشد و یا آن را مصرف نکرده است .

نوشابه های انرژی زا با تکیه بر نیاز جامعه ماشینی این دوران که تحلیل انرژی و نیاز به مکملی برای تجدید انرژی فرد احساس می شود شکل گرفت ؛ همچنین با گسترش فعالیت های ورزشی این نوشابه ها جای خود را بیش از پیش در بین مردم باز کرده است . در ایران نیز در سال های اخیر استفاده از این نوشابه ها رونق گرفته است و شرکت های تولید نوشابه های انرژی زا سود خوبی به دست آورده اند . با توجه به سود سرشاری که این نوع نوشیدنی ها دارد ، نیاز به تولید و گسترش تولید این نوع از نوشابه ها احساس می شود . در این مقاله سعی دارم که به توضیح روند و فرایند تولید این نوشابه از ابتدا تا پایان بپردازیم .

تهیه فرمولاسیون برای تولید نوشابه انرژی زا

یکی از مهمترین مراحل تولید نوشابه های انرژی زا ، یافتن فرمول و ترکیبات مناسب برای ساخت این نوشابه می باشد . استفاده از فرمولاسیون های خوب و جدید با تکیه بر ترکیبات و مواد اولیه مناسب و مرغوب و همچنین استفاده از طعم دهنده های مناسب ، برای تولید نوشابه انرژی زا ضروری است .در کنار انتخاب فرمول و ترکیبات برای نوشابه ، باید مهندسی قیمت نیز صورت بگیرد تا به یک تعادلی در این زمینه دست یافت .

مجوزات ایجاد خط تولید نوشابه و نوشیدنی انرژی زا

در ابتدا مجوز اداره صنعت نیاز می باشد . با رجوع به بخش مجوزات اداره صنعت برای اخذ مجوز درخواست می دهید . مجوزات دیگری که نیاز است در مراحل بعدی ؛ مجوز اداره آب و مجوز بهداشت می باشد . این مراحل را با کمک وکلایی که در این حوزه فعال هستند می توانید انجام دهید .

زیر ساخت های لازم برای راه اندازی خط تولید نوشابه انرژی زا

مهم ترین زیرساخت برای تولید نوشابه انرژی زا آب آشامیدنی می باشد . پس از اینکه محل اجرای طرح را انتخاب نموده و آماده خرید یا اجاره آن می شوید ، مهمترین قسمت برای انتخاب زمین ، آب آشامیدنی می باشد که به صورت چاه یا آب قابل شرب شهری و … می باشد . مرحله بعدی انشعاب برق ، گاز و … است .

برای ساخت سوله در محل اجرای طرح با توجه به ظرفیتی که تعیین می کنید ابعاد سوله مشخص می گردد . همچنین به دو انبار ، ساختمان اداری ، آزمایشگاه ، نگهبانی ، سلف سرویس ، نمازخانه و… نیاز می باشد .

ماشین آلات خط تولید نوشابه انرژی زا

ماشین آلات لازم جهت راه اندازی خط تولید نوشابه انرژی زا شامل مخازن پروسس ، شربت ساز ، فیلتراسیون ، چیلر، دیگ بخار ، میکسر ، اینترمیکس کربوناتور تزریق گاز ، دستگاه تری بلوک شستشو پرکن دربند ، لیبل زن ، جت پرینتر و شیرینگ می باشد . بسته بندی نوشابه انرژی زا می تواند انواع مختلفی داشته باشد ، بسته بندی در قوطی ، بسته بندی در بطری پلاستیکی(PET) و بسته بندی در بطری شیشه ای . دستگاه پرکن نوشابه زا در قوطی به علت مکانیزمش  قیمت بالایی دارد .

روند تولید نوشابه انرژی زا به این شکل است که ابتدا در مخازن پروسس ترکیبات و مواد طبق زمان بندی ارائه شده اضافه می گردد و سپس عمل شربت سازی انجام می گیرد ، بعد از آن طبق مراحل خاصی پس از فیلتر شدن و هموژن گردیدن وارد اینترمیکس شده و شربت یکنواخت می گردد و بعد حدود ۳ درصد گاز co2 به آن تزریق می شود . در نهایت نوشابه حاصل شده در بسته بندی های مختلف روانه بازار مصرف می شود .

مشتریان ما

در طول بیش از بیست سال سابقه فعالیت در صنعت تولید نوشابه و انواع نوشیدنی های گازدار و بدون گاز برای بسیاری از برندهای بزرگ تولید نوشیدنی ، خط تولید نصب کرده ایم . خط تولید نوشابه شرکت زمزم (اصفهان ، فارس ، رشت ، ارومیه و … ) ، خط تولید پگاه (استان های مختلف کشور ) ، خط تولید نوشابه خوشگوار مشهد ، شرکت دلستر بهنوش ، شرکت دلستر ایستک و بسیاری دیگر از برندهای برتر صنعت نوشیدنی کشور از مشتریان ما بوده اند . جهت دریافت رزومه کامل کاری شرکت تماس بگیرید . ما ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی هستیم .

جهت مشاوره و یا سفارش خط تولید نوشابه انرژی زا تماس بگیرید

۰۹۱۱۲۴۴۱۳۷۰

۰۹۰۵۹۱۸۱۴۵۱

 تعداد مشاهده: 1978 بار
Call Now Button