خط تولید مواد و لوازم بهداشتی و آرایشی


۱۵

بهمن

مواد بهداشتی طیف وسیعی از مواد را شامل می شود که به توضیح هر کدام به صورت مجرا خواهیم پرداخت . پاک کننده ها ؛ که خود به طیف وسیعی تقسیم می شوند از پاک کننده های بدن گرفته تا پاک کننده های لباس و اجسام .در این مقاله به بررسی انواع مختلف صنایع بهداشتی و معرفی محصولات و خطوط تولید آن خواهیم پرداخت .

خط تولید شامپوی مو و بدن

خط تولید شامپو یکی از به صرفه ترین خطوط تولید مواد بهداشتی می باشد . در ابتدای خط مواد اولیه شیمیایی از شرکت های تولیدکننده یا وارد کننده به محل کارگاه منتقل می شود و در انبارهای ایزوله و با شرایطی مناسب جانمایی می گردد. سپس بشکه های حاوی مواد اولیه با نسب هایی که در بخش فرمولاسیون تعیین می گردد در میکسر با هم ترکیب شده و بعد از آن به مخزن منتقل می شود . در مخزن زمان آرامشی در نظر گرفته می شود و کف حاصل شده از میکس مواد با یکدیگر فروکش نماید . بعد از این مرحله نوبت به بسته بندی می رسد که توسط دستگاه پرکن این کار انجام می شود و سپس توسط دستگاه دربند در ظرف شامپو قرارداده شده و بعد از آن توسط جت پرینتر تاریخ زنی و شماره گذاری رو ظرف انجام می گردد . برای پرکردن شامپو در سایزهای تک نفره و معروف به مسافرتی ، به دستگاه ساشت مایعات جهت پرکردن نیاز است . قیمت خط تولید شامپو نسبت به سایر خطوط تولید مواد بهداشتی پایین تر است و از این جهت تولید به صرفه ای به نظر می رسد . بازار مصرف این محصول کشورهای همسایه نظیر افغانستان و عراق می باشد . در داخل کشور نیز بازار مناسبی پیش بینی می شود و مخصوصا سایز مسافرتی آن در مراکز اقامتی و مسافری قابل عرضه است .

خط تولید قرص ماشین ظرفشویی

قرص ماشین ظرفشویی با توجه به اینکه در حال حاضر استفاده از ماشین ظرفشویی افزایش یافته است بازار مناسبی برای تولید کننده خواهد داشت .

 

خط تولید کرم دست و صورت

 

 

این نوشتار در حال به روز رسانی است …

 

جهت مشاوره و یا سفارش خط تولید تماس بگیرید .

۰۹۱۱۲۴۴۱۳۷۰

 دسته: اخبار
 تعداد مشاهده: 31 بار