خط تولید ماءالشعیر و دلستر


۲۷

اردیبهشت

ماءالشعیر از نوشیدنی هایی ست که فوائد زیادی برای بدن دارد و در طب سنتی به استفاده از این نوشیدنی توصیه شده است . ماءالشعیر دارای ویتامین های گروه B و C  و اسید های آمینه بوده و دارای خواص زیادی می باشد .

ماء الشعیر می تواند جایگزین مناسبی برای نوشابه های گازدار باشد . ماءالشعیر و دلستر محبوبیت زیادی بین مردم دارد و اگر دارای کیفیت مناسبی باشد می تواند بازار فروش مناسبی داشته باشد ؛ همچنین در کشورهای همسایه و مسلمان نیز با توجه به بدون الکل و حلال بودن دلستر ، بازار مناسبی دارد .

اکنون به توضیح مراحل و فرآیند تولید دلستر و ماءالشعیر خواهیم پرداخت .

تهیه طرح توجیهی خط تولید دلستر و ماءالشعیر

در ابتدای کار شما باید یک طرح مناسب برای ایجاد خط کامل تولید دلستر تهیه نمایید . این طرح شامل ظرفیت تولید ، تعداد شاغلین ، سرمایه کل و سرمایه در گردش و سایر مسائل مالی ، بحث فنی و قیمت ماشین آلات ، تاسیسات کارخانه ، سوله و ابعاد سوله ، محوطه و مساحت طرح و محوطه سازی و …. باید باشد.

ساخت و تجهیز کارگاه و تاسیسات و انتخاب پیمانکار جهت ساخت سوله

در این مرحله فضای مورد نیاز ، زمین ، ساختمان و ابنیه ، سوله و …. را بررسی کرده و اقدامات اجرایی را آغاز خواهید کرد . تمامی مراحل انجام این کار در طرح توجیهی آمده است .

 

مجوز و سایر اقدامات اداری برای راه اندازی خط تولید دلستر

با رجوع به اداره صنعت معدن منطقه مورد اجرای طرح اقدام به اخذ مجوز و سایر اقدامات اداری نمایید .

 

فرآیند تولید و ماشین آلات خط تولید دلستر و ماءالشعیر

خط تولید دلستر و ماءالشعیر به دو صورت است ؛ یکی که نام اصلی آن نوشیدنی مالت است و نوع دیگری که ماءالشعیر واقعی می باشد و عصاره جو در این روش تولید می شود .

 

مرحله انبار کردن محصول دلستر

دمای انبار برای انبار کردن دلستر باید بسیار پایین باشد که توسط سیستم های تهویه و چیلر مناسب سازی دمای انبار انجام می گیرد .

 

مشتریان ما

شرکت دلستر بهنوش ، شرکت دلستر و ماءالشعیر ایساتیس ، شرکت دلستر و ماءالشعیر ایستک ،و….

 

 

جهت مشاوره و یا سفارش خط تولید دلستر و ماءالشعیر تماس بگیرید .

۰۹۱۱۲۴۴۱۳۷۰

۰۹۰۵۹۱۸۱۴۵۱

 

 دسته: Uncategorized @fa
 تعداد مشاهده: 501 بار