خط تولید سرکه


8

آگوست

سرکه از دیرباز موارد کاربرد بسیاری داشت ، امروزه نیز سرکه در بسیاری از صنایع غذایی ، شیمیایی ، دارویی و شیمیایی کاربرد دارد . از این نظر ، سرکه تا حدی یک صنعت بالادستی محسوب می شود . برای راه اندازی یک خط کامل تولید سرکه ، ابتدا نیاز به یک بازارسنجی مناسب دارید . ابتدا باید یک دید مناسبی از بازار بدست آوردید و خریداران و بازارهای هدف بالقوه خود را شناسایی کنید ؛ سپس وارد فاز تولید شوید .

هزینه تولید سرکه خیلی پرهزینه نیست و با سرمایه گذاری متوسطی می توان یک خط کامل تولید سرکه راه اندازی نمود .

ایجاد یک طرح توجیهی برای تولید سرکه

در ابتدای کار باید یک طرح توجیهی مناسب تهیه کنید . این طرح باید شامل تمامی جزییات کار ، از بحث فنی و طراحی خطوط تولید گرفته تا ارزیابی بازار و بحث قیمت گذاری و بازار آن . یک طرح توجیهی به شما کمک می کند که چشم انداز مناسبی برای انجام پروژه ای که قصد انجامش را دارید داشته باشید .

بازار سنجی پیش از تولید محصول سرکه

بحث بازار سنجی قبل از تولید از مباحث مهم در تولید یک محصول می باشد . برای مثال در تولید سرکه باید مشخص شود که بازار هدف کجاست ، با شرکت های پخش در آن بازار ارتباط برقرار گردد و همچنین هزینه ای برای ایجاد یک شبکه توزیع محصول در نظر گرفته شود .

فرایند تولید سرکه

پس از بازارسنجی ، برای تولید سرکه از میوه ای مثل انگور یا سیب مراحل ذیل باید انجام شود :

در ابتدای خط میز سورت قرار می گیرد ؛ میوه هایی که وارد کارخانه شده سورت می شود و سپس وارد با دستگاه خرد کن و آبگیر ، آب میوه گرفته شده و پس از فیلتراسیون ، آب میوه وارد بخش مخازن می گردد . ابتدا در مخزن ذخیره سازی ذخیره شده و سپس وارد مخازن پروسس می شود . در این مرحله چند روش برای پروسس تبدیل آب انگور به سرکه وجود دارد .

یک روش ، روش تخمیر می باشد که با استفاده از مخازن فرمانتور آب انگور تخمیر شده و تبدیل به سرکه می شود . پس از تهیه سرکه ؛ سرکه تولید شده در مخزن ذخیره نگهداری شده و پس از آن توسط سیستم انتقال به دستگاه پرکن منتقل می گردد . سپس مرحله دربندی ، تاریخ زنی ، لیبل و نهایتا شیرینگ انجام شده و سرکه آماده ورود به بازار مصرف می شود .

بازاریابی پس از تولید سرکه

در این مرحله به اطلاعاتی که در مرحله بازارسنجی بدست آوردیم نیاز خواهیم داشت . ارتباط با شرکت های پخش و ایجاد یک شبکه گسترده پخش برای محصول شرکت ، می تواند تاثیر بسیار خوبی در گسترش بازار داشته باشد .

مشتریان ما

در طول بیش از بیست سال فعالیت ، توانسته ایم که با شرکت ها و برندهای معتبری در داخل و خارج کشور همکاری کنیم  .

 

جهت خرید ماشین آلات تولید انواع سرکه انگور ، سرکه سیب تماس بگیرید

۰۹۱۱۲۴۴۱۳۷۰

۰۹۰۵۹۱۸۱۴۵۱

 تعداد مشاهده: 2462 بار
Call Now Button