خط تولید آب معدنی و آب آشامیدنی


۲۴

خرداد

با توجه به اینکه در شرایط کنونی کشور و منطقه ، تولید آب سالم از اهمیت بالایی برخوردار است و در کشور ما نیز چند سالی است که نیاز به آب آشامیدنی سالم احساس می سود ؛ سعی کردیم که به توضیحاتی پیرامون این امر بپردازیم .

بازارسنجی پیش از تولید آب معدنی

قبل از اینکه به تولید آب معدنی یا آشامیدنی بپردازید ، باید یک بازخوردی از بازار داشته باشید . با توجه به شرایط کمبود آب آشامیدنی سالم که متاسفانه چند سالی است که در کشور فراگیر شده است ، نیاز به تولید آب آشامیدنی سالم پیش از گذشته احساس می شود .

تهیه طرح توجیهی خط تولید آب معدنی

برای راه اندازی خط تولید آب معدنی و یا آشامیدنی ابتدا یک طرح توجیهی برای خود ایجاد کنید و بعد طبق طرح ، وارد مرحله تولید شوید .

ساخت و تجهیز کارگاه و تاسیسات و انتخاب پیمانکار جهت ساخت سوله

در مرحله بعد ، زمان انتخاب پیمانکار مناسب جهت ساخت سوله می باشد . ساخت سوله باید شرایط بهداشتی و محیطی لازم رعایت شود و اگر طرح تولید آب معدنی باشد بهتر است که در نزدیکترین محل به چشمه ساخته شود . اگر طرح آب آشامیدنی باشد نیاز به یک حلقه چاه دارید که باید قبل از احداث سوله مجوزات لازم جهت برداشت آب را از سازمان های مربوطه اخذ نمایید  . راههای دیگری نیاز برای تامین آب وجود دارد .

مجوز و سایر اقدامات اداری برای راه اندازی خط تولید آب معدنی

از سازمان غذا و دارو و سازمان صنعت و اداره جات دیگری که در ارتباط با آب و سفره های زیرزمینی هستند باید مجوز و تاییدیه تهیه نمایید .

ماشین آلات خط تولید آب معدنی

خط تولید آب معدنی بسته به نوع آب استحصالی ، نیاز به یکسری صافی دارد . سپس آب معدنی وارد خط بسته بندی شده و در نهایت شیرینگ می شود .

اگر نوع خط ، آب آشامیدنی باشد ، باید در ابتدای خط ، یک سیستم تصفیه قوی قرار بگیرد و سپس بسته بندی شود .

مرحله انبار کردن محصول آب معدنی

باید یک انبار که مساحت آن بسته به ظرفیت تولیدتان دارد در کنار سالن تولید ایجاد شود . انبار باید دارای شرایط محیطی مناسب جهت نگهداری آب بسته بندی شده باشد  .

بازاریابی پس از تولید آب معدنی

در این مرحله شما کار سختی در پیش ندارید ، زیرا نیاز به آب آشامیدنی سالم در داخل کشور و کشورهای همجوار احساس می شود . با شرکت های پخش وارد مذاکره شده و کار فروش را انجام دهید .

 

جهت مشاوره و یا سفارش خط تولید آب معدنی و آب آشامیدنی تماس بگیرید

۰۹۱۱۲۴۴۱۳۷۰

 

 دسته: اخبار
 تعداد مشاهده: 53 بار