خرید و فروش مخازن استیل صنایع غذایی دست دوم


12

ژوئن

در این نوشتار قصد داریم دو گروه از خواننده گان محترم را در حد توان خود راهنمایی کنیم ؛ دسته اول دوستانی که قصد فروش مخزن و یا مخازن خود را دارند که شامل تولید کننده گان محترمی می باشد که به هر دلیل قصد فروش مخزن خود را دارند . دسته دوم خریداران مخازن هستند که جهت آشنایی با نحوه خرید و نکاتی که در حین خرید مخازن استیل باید مدنظر قرار دهند توضیحاتی ارائه نماییم .

فروش مخزن استیل صنایع غذایی و دارویی و شیمیایی

صاحبان مخازن استیل که قصد فروش مخزن خود را دارند باید توجه داشته باشند که خریداران از آنها اطلاعات کامل و جامع در خصوص مخزن می خواهد . این عزیزان باید بدانند که شماره و نوع استیل آنها چه می باشد . استیل دارای گستره وسیعی می باشد و هر نوع استیل و مخزن استیل مربوط به کار خاصی طراحی شده است . نکته دیگر اینکه استیل ( نه مخزن استیل ) ساخت کدام کشور می باشد ؛ مثلا بیشتر انواع استیل چینی دارای کیفیت نامرغوب است و برای صنایع غذایی مناسب نمی باشد . بهترین نوع کیفیت استیل مربوط به استیل صنایع غذایی کشور آلمان است . شماره استیل نکته مهم و اساسی دیگری است که حتما باید در نظر گرفته شود . اینکه استیل ۳۰۴ ، ۳۱۶ یا … است برای خریدار بسیار مهم است . مطلب دیگری که باید در نظر گرفت نام شرکت سازنده مخزن است ؛ در این مورد اگر مخزن استیل از برندهای معتبر کشور باشد تقریبا پاسخ سوالات دیگر داده خواهد شد چرا که برندهای معتبر از استیل های مرغوب استفاده کرده و روی پلاک مخزن توضیحات کامل را ارائه می کنند .

جهت فروش مخازن راههای مختلفی وجود دارد .بهترین و مطمئن ترین راه سپردن امورات فروش مخزن به یک مشاور مناسب می باشد . استفاده از یک مشاور جهت فروش مخزن باعث می شود از تجربیات و حرفه مشاور استفاده کرده و خدایی نکرده دچار خسران نشوید .

روش دیگر فروش مستقیم توسط سایتها و اپلیکیشن های اینترنتی است ، که البته این روش مشکلات خاص خود را دارد که از جمله اشغال شدن مداوم تلفن ، نداشتن تجربه کافی در خصوص فروش مخزن و … است .

بحث مهم دیگر نحوه نقل و انتقال مخازن و دریافت وجه می باشد . در این مورد هم اگر از یک مشاور کمک گرفته شود کار راحت تر خواهد بود ؛ در غیر این صورت این موارد به صورت توافقی بین طرفین حل و فصل خواهد شد .

خرید مخزن استیل صنایع غذایی ، دارویی و شیمیایی

در این بخش به دوستانی که قصد خرید مخازن استیل صنایع غذایی دارند خواهیم پرداخت .

در امر خرید مخزن استیل به فاکتورها و پارامترهای زیادی باید توجه داشت . اگر اطلاعات زیادی در خصوص مخازن استیل ندارید توصیه می کنیم حتما از یک مشاور با تجربه در این زمینه بهره بگیرید .

شاید یکی از مهمترین ارکان خرید یک مخزن جنس و نوع استیل آن می باشد . نوع استیل در صنایع غذایی بسیار مهم می باشد .متاسفانه افرادی بدون اطلاع از نوع و جنس استیل اقدام به خرید مخازن می کنند که بعد صرف هزینه هنگفت هیچ گونه بهره برداری از دست نمی آورند .

مخزن استیل صنایع غذایی بسته به کاربرد آن بسیار متفاوت است . برای مثال در صنعت لبنیات مخزن نگهداری شیر ، مخزن دو جداره ، مخزن پروسس ، مخزن همزن دار ، مخزن همزن دار از بغل ، مخزن فیلتراسیون و … موجود است که شناخت هر کدام از آنها و نوع برندهایشان و … نیازمند حضور یک مشاور است .

ظرفیت های مخازن نیز بسیار متفاوت است و از ظرفیت های پایین تا ظرفیت های متوسط و بزرگ موجود می باشد .

قیمت مخازن استیل صنایع غذایی دارویی و شیمیایی

قیمت گذاری روی مخازن به پارامترهای زیادی از جمله حجم مخزن ، برند سازنده مخزن ، نوع استیل مخزن ، نوع موتور گیربکس ( در صورت دارا بودن ) و … بستگی دارد .

مخزن استیل از قیمتهای بسیار پایین در حد ۱۰ میلیون تومن ( در تاریخ نوشتن این مقاله ) تا قیمتهای بالا در حدود چند ده و یا حتی چند صد میلیون تومان می باشد .

جهت خرید و یا فروش مخازن استیل تماس بگیرید

۰۹۱۱۲۴۴۱۳۷۰

 دسته: Uncategorized @fa
 تعداد مشاهده: 533 بار
Call Now Button